Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Під час оцифрування фотонегативів, що зберігаються в польських архівах, віднайдено також і фотографії з міста Жовкви. Автором фотографій є талановитий польський фотограф, краєзнавець Генрі Подденбські. З юних років захопився фотографією. У 1911 році вступив у Польське товариство краєзнавче.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Довгий час фігурки Жовківського замку, попри зміну власників, залишались на його території. У 1806 році по смерті власника замку Адама Юзефовича, замок переходить у спадок до його дітей. Треба зазначити, що Юзефовичі були кредиторами Радзивілів і деякий час управителями маєтків.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

17 червня 1718 р. в м.Жовква в будинку місцевого жида виникла нищівна пожежа. Під час цієї пожежі згоріло чи не пів міста. Пожежа розпочалась в середмісті та поширилась на північну та східну частину міста. Зокрема тоді згоріли: Домініканський костел Вознесіння Пресвятої Діви Марії разом із дерев’яним монастирем; костел св. Лазаря зі шпиталем; церква Воздвиження Чесного Хреста з монастирем Василіянок;  церква Пресвятої Трійці та всі будинки на Львівському передмісті. Barącz, Sadok. Pamiątki miasta Żółkwi. Drugie wydanie. – Lwów, 1877. – s.149

17 червня 1718 р. в м.Жовква в будинку місцевого жида виникла нищівна пожежа. Під час цієї пожежі згоріло чи не пів міста. Пожежа розпочалась в середмісті та поширилась на північну та східну частину міста. Зокрема тоді згоріли: Домініканський костел Вознесіння Пресвятої Діви Марії разом із дерев’яним монастирем; костел св. Лазаря зі шпиталем; церква Воздвиження Чесного Хреста з монастирем Василіянок;  церква Пресвятої Трійці та всі будинки на Львівському передмісті.

Search