Два замки - спільна спадщина...

Два замки - спільна спадщина...

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

В рамках програми обміну для менеджерів історико-культурної спадщини, представників органів влади та громадських організацій працівники та працівниці Державного історико-архітектурного заповідника у м. Жовкві відвідали три міста Підкарпатського воєводства - Жешув, Перемишль, Красічин. 

Про європейські та польські інструменти промоції історико-культурної спадщини, програми популяризації національної спадщини, інструменти просування історичних міст (на прикладі Перемишля), інструменти маркетингу та промоційної пам'яток архітектури спілкувалися з колегами з Польщі в Уряді Маршалка Підкарпатського воєводства та Інституті Національної Пам'яті в Жешові, міській адміністрації Перемишля та Красичинському замку. 

Захід відбувся в рамках проєкту "2 замки: спільна історія, спільне просування, стимул для зміцнення співпраці, туристичних потоків та економічного зростання", який реалізується Інститутом Регіонального Розвитку (Україна) у партнерстві з Pro Arte Et Historia Foundation ( Республіка Польща) та Державним історико-архітектурним заповідником у м. Жовкві (Україна) за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020

  

Search